چرا از زیر دستگاه آب می ریزد ؟

چرا از زیر دستگاه آب می ریزد ؟

چرا از زیر دستگاه آب می ریزد ؟

منشا آبریزی از دستگاه لباسشویی معمولاً شلنگ ها و اتصالات هستند مطمئن شوید که آبی که چکه می کند مربوط به برگشت آب از لوله تخلیه در مرحله آبکشی نیست برای جلوگیری از مشکلات احتمالی که مربوط به ترکیدن یا سوراخ شدن شلنگ می باشد از شلنگ های استیل که در برابر ترکیدن مقاوم هستند و شیرهای قطع و وصل جریان استفاده کنید در این صورت شیر آب گرم و سرد در زمان هایی که لازم نیست به راحتی بسته می شوند .

اتصال شلنگ ها به منبع آب و همچنین پشت دستگاه را چک کنید که محکم و بدون نشتی باشد شلنگ ها را بررسی کنید که فرسوده و سوراخ نباشند کوپلینگ ها و کلمپ های شلنگ ها را در صورت نیاز سفت کنید و یا کل شلنگ ها را تعویض کنید قبل از باز کردن شلنگ ها از بسته بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید و آب موجود در آنها را در سطلی تخلیه کنید .
چک کنید که میزان کف در دستگاه بیش از اندازه نباشد در این صورت نصف فنجان سرکه سفید را در یک لیتر آب ریخته و کف را با این محلول کاهش دهید .
آب بندی و بلبرینگ ها را چک کنید ممکن است واشر دیگ و یا آب بندی آن دچار مشکل باشد همچنین ممکن است بلبرینگ ها نیاز به تعویض داشته باشند در این موارد با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید .