مرکز خدمات لوازم خانگی و تعمیر تخصصی برد الکترونیک شرکت جهان گستر

ایرادات متداول ساید بای ساید

ایرادات متداول ساید بای ساید

ساید بای ساید یکی از حساس ترین لوازم خانگی می باشد به دلیل اهمیت بالای یخچال و ساید بای ساید در خانه و نقش این دستگاه در آشپزخانه و اینکه این دستگاه چند کار را یکجا برای افراد خانه انجام می دهد مثل یخسازی ، یخ کردن آب ، منجمد کردن مواد خوردنی و خوراکی و غیره موارد متداول چگونگی نگهداری از این دستگاه به شرح ذیل اعلام می گردد : 

روشن شدن چراغ تعویض فیلتر در ساید بای ساید :

فیلترهای دستگاه ساید بای ساید می بایست به صورت مرتب هر شش ماه یکبار تعویض شود حتی اگر پیام تعویض فیلتر برای شما به نمایش در نمی آید حتماً در زمان معین به متخصص تعویض فیلتر اطلاع دهید .
خاموش کردن یخساز ساید بای ساید :
بهتر است سعی داشته باشید در فصولی که هوا سرد است یخساز را خاموش و به آن استراحت دهیم .

سرویس های دوره ای در تعمیرات ساید بای ساید:
به جهت طولانی تر شدن عمر دستگاه به صورت مرتب مثلاً هر سال یکبار و بررسی وضعیت دستگاه ساید بای ساید توسط متخصصین چک شوند تا جلوگیری از بروز خرابی های بی موقع و نابهنگام باشد .

نصب دستگاه ساید بای ساید :
در نصب دستگاه ساید بای ساید تراز بودن دستگاه بر روی زمین و جلوگیری از کج بودن دستگاه ، فاصله پشت دستگاه تا دیوار و فاصله کناره یخچال تا دیواره های کنار با فاصله های استاندارد رعایت شود ،

قوانین محتویات داخل دستگاه ساید بای ساید :
وقتی غذا داغ است نباید سریعاً به یخچال و دستگاه ساید انتقال داده شود می بایست بعد از اینکه به دمای مناسبی رسید و خنک شد به دستگاه انتقال یابد .

نظافت واشر دور درب (لاستیک) ساید بای ساید :

واشر های دور درب ساید بای ساید را می توان با محلول آب و جوش شیرین شستشو داد .

مشکلات ناشی از اتصال برق در تعمیرات ساید بای ساید :

استفاده از محافظ های برقی و ترانس ها جهت جلوگیری از نوسان های بسیار شدید در مسیرهای کابل برقی می شوند مثل ورود کنترل شده انرژی برق به دستگاه می باشد و از هر گونه تشنج و نوسان انرژی جلوگیری می شود .

دمای مناسب در ساید بای ساید :

عمدتاً دمای تعریف شده برای محیط ساید بای ساید بین 4 تا 8 درجه و برای بخش فریزر ساید بای ساید بین 18 تا 25 نیز می باشد ، می بایست مدیریت خوبی بر روی این دما و کنترل دمای داخلی دستگاه ساید بای ساید به واسطه کنترل بر روی محتویات و مواد غذایی داشته باشیم .

اگر دستگاه ساید بای ساید امکانی به نام سوپر دارد درزمانی که محتویات داخل دارای دمای متعادلی باشند نیازی به استفاده از این مورد نمی باشد این مورد صرفاً برای مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که مقدار قابل توجهی خوراکی و مواد گوشتی که در معرض گرما بوده اند در این شرایط قرار بگیرند و هر چه زودتر به شرایط ایده آل برسند ، لازم به ذکر است این مورد در ساید بای ساید ها انرژی بسیار بالایی از موتور دستگاه صرف می کند و می بایست اگر این مورد استفاده شد در مقاطع زمانی بسیار کم باشد و حتماً از این حالت دستگاه را خارج کنند . 

شرکت جهان گستر مركز تخصصي تعمیر و فروش کلیه قطعات لوازم خانگی در زمینه تعميرات و فروش انواع برد الكترونيك لباسشويي ، ظرفشويي ، يخچال فريزر و ساید 

لینک های پیشنهادی

مشاوره رایگان
۰۲۱۶۶۰۷۳۲۸۵