مرکز خدمات لوازم خانگی و تعمیر تخصصی برد الکترونیک شرکت جهان گستر

خدمات پس از فروش چیست ؟

خدمات پس از فروش چیست ؟

خدمات پس از فروش چیست ؟
خدمتی که پس از فروش محصول و در جهت کسب رضایت مشتری و اطمینان مشتری از تولید کننده ارائه می شود به عنوان مثال این خدمات برای یک خودروساز شامل انتقال خودرو به تعمیرگاه ، تعمیرات باکیفیت ، تهیه و توزیع قطعات یدکی ، مستندسازی ، آموزش و تضمین خدمات می باشد و یا در راستای افزایش سهم بازار فروش خودرو کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات یا خدمت و یا خدماتی که خریداری کرده بودند انجام می دهند . 

خدمات پس از فروش کالا و خدمت نه تنها ضامن بقا و تداوم تولید کنندگان است بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی است . 

این خدمات شامل حمل و نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری ، تهیه و توزیع قطعات یدکی ، مستندسازی ، آموزش ، تضمین و غیره می باشد و یا کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات و خدمات خریداری شده می باشد . 

شرکت جهان گستر مركز تخصصي تعمیر و فروش کلیه قطعات لوازم خانگی در زمینه تعميرات و فروش انواع برد الكترونيك لباسشويي ، ظرفشويي ، يخچال فريزر و ساید 

لینک های پیشنهادی

مشاوره رایگان
۰۲۱۶۶۰۷۳۲۸۵